Testujeme  

08.04.2021

10 testerek, maminek s bříškem, nyní testují regenerační pěstící olej proti striím od českého výrobce přírodní kosmetiky Saloos.

Strie - strašák těhotných maminek

Strie jsou nevzhledné jizvičky na kůži, které se objevují nejen v těhotenství, ale také vlivem jiných faktorů, jako je náhlé zvýšení hmotnosti nebo výšky těla, hormonální poruchy, či dědičnost.

Jsou výsledkem toho, že se kůže musí velmi rychle přizpůsobit rostoucímu objemu a roztáhnout se. Nejčastěji se objevují na stehnech, bocích, prsou, břichu, a pozadí. Ze začátku mají červenou až fialovou barvu, postupem času vyblednou a zůstanou bílé až perleťové.

Chcete-li se vyhnout striím, je důležitá především prevence.

Hýčkejte se v těhotenství čistě přírodní péčí v podobě jedinečného Bio těhotenského pěsticího oleje.

Výjimečná kombinace bio rostlinných olejů lisovaných za studena společně s harmonizujícími 100% přírodními esenciálními oleji udrží vaší pokožku dokonale pružnou a fantasticky zvláčněnou.

Pravidelným používáním se z Bio těhotenského pěsticího oleje stává neocenitelný pomocník proti vzniku strií, vysoušení a svědění pokožky. Něžná vůně pečlivě zvolených esenciálních olejů pohladí duši v tomto krásném a důležitém období.

Návod na použití

• Denně nanášejte na navlhčenou pokožku bříška, stehen i zadečku a jemně masírujte.

• Doporučujeme provádět po celou dobu těhotenství i 6-12 měsíců po porodu.

Více informací najdete na www.saloos.cz

Saloos Česká rodinná firma vyrábí biokosmetiku již od roku 1993. Jako první v České republice získala nejvyšší certifikaci CPK BIO. Používá nejkvalitnější suroviny v bio kvalitě, které nakupuje od vybraných světových producentů, kteří přistupují k přírodním zdrojům s úctou. Každý výrobek je jedinečný svou 100% přírodní vůní s aromaterapeutickými účinky. 


Recenze těhulek a maminek, které nyní testují.

  Jak se mohu přihlásit k testování ? 

Napište nám, přihlaste se k testování i vy.