Program TěhuDay Ostrava 

20.8.2020

                                                                 

10:00 Slavnostní 

zahájení             

I

MUDr. Soňa Šuláková 

moderátorka 

FN Olomouc 

10:15 Bonusový program

 s 213


Mgr.Lucie Ševčíková,MBA 

RBP zdravotní pojišťovna

10:30 Těhotenská jóga

Bc.Kamila Pětvaldská 

Centrum Lotos

11:00 Vaginální vedení 

porodu po císařském řezu


MUDr.Tereza Branna 

Porodnice Fifejdy MNO

11:30 Prezentace 

intermediárního centra MNO


MUDr. Jana Kubinová

Porodnice Fifejdy MNO

12:00 Císařský řez v MNO

 krok za krokem


Mgr.Anna Němečková

Porodnice Fifejdy MNO

12:30 Tejpování v těhotenství


Bc.Monika Karch

Porodnice Fifejdy MNO

13:00 Péče o dítě z 

pohledu dětského lékaře

I

MUDr.Kateřina Kublová 

Malé zdraví

13:30 Současné možnosti 

prenatální diagnostiky 

centra GYNET


MUDr. David Matura 

GYNET  

14:00 Současnost

v léčbě neplodnosti


MUDr.Richard Lachčina

Eurofertil CZ a.s.

14:30 Preventivní vyšetření

dětských kyčlí

MUDr.David Surý 

ORT - ART.

15:30 Péče z lůna přírody pro

spokojené těhotenství a mateřství


Petra Javorková

Saloos naturcosmetic

16:30 Podpora a péče u porodu, pomoc v šestinedělí


Jana Čurdová  Česká asociace dul

17:00 Mateřství je krásné, ale 

přináší i těžké chvíle


Renata Banašová 

Usměv mámy

17:30 Bonusový program

s 213


Mgr.Lucie Ševčíková,MBA  

RBP zdravotní pojišťovna

17:45 Poporodní péče,

jak správně pečovat o 
poporodní poranění


Jana Ševčíková 

Aunity

18:00 Předání cen, rozloučení


MUDr.Soňa Šuláková moderátorka 

FN Olomouc

Program TěhuDAY Olomouc      15.10.2020

10:00 Slavnostní 

zahájení                                                           

MUDr. Soňa Šuláková  moderátorka

FN Olomouc

10:15 Průvodce těhotenstvím a porodem 


Mgr.Vladislava Marciánová,Ph.D. 

FN Olomouc 

10:45 Co můžeme nabídnout 

před porodem ?


 Bc.Kateřina Rousková 

FN Olomouc

11:15 Novinky v 

předporodní lékařské péči 


MUDr.Pavel Hejtmánek

FN Olomouc

11:45 Porod a šestineďelí u nás


Bc.Kristina Greplová

Bc.Jana Dobešová

FN Olomouc

12:15 Odběr pupečníkové krve

I

Mgr.Jana Kosíková

Cord Blood Center


12:45 Těšíme se na miminko


Mária Doležalová 
FN Olomouc

13:15 Porod, a jak dál

                                                                      

MUDr. VladimírMišuth

  Jana Rellová,DiS 

FN Olomouc

13:45 Hurá už jsme doma


MUDr.Vladimír Mišuth,

Irena Špringlerová

FN Olomouc

14:15 Přírodní péče o matku a dítě


Renata Kunčarová Weleda

14:45 Ráda byste byla 

maminkou a nedaří se ? 

Můžeme vám pomoci.

MUDr.Olga Koutná

 IVF Clinic

15:15 Vedení prenatální

poradny porodní asistentkou 

Mgr.Štěpánka Bubeníková Ph.d  Mgr.Kateřina Janoušková

IVF Clinic

15:45 Jak si zpříjemnit těhotenství

Mgr.Veronika Nováková

IVF Clinc + Centrum Těhulka             

16:15 Nejste na to sama                   

Kateřina Hamerniková

Úsměv mámy

16:45 Výživa v těhotenství 

a při kojení


Marie Kohutová 

FN Olomouc

17:15 Ochrana a péče během 

těhotenství a šestinedělí


Jaroslav Mačej 

Aunity

17:30 Bonusový program s 213



Mgr.Lucie Ševčíková
RBP zdravotní pojišťovna

17:45 Ženská bylinná napářka


Monika Valová

 Steamy

18:00 Předání cen, rozloučení


 MUDr.Soňa Šuláková moderátorka

FN Olomouc

Na programu se stále pracuje a stále si lámeme hlavu , jak všechny přednášky natlačit do jediného dne a vyhovět tím i všem přáním a požadavkům přednášejících, kterých si nesmírně vážíme. Držte nám palce a sledujte nás na facebooku @tehudaycz, kde brzy představíme všechny přednášející a na webu, brzy brzičko vše doladíme, děkujeme.

Těšíme se na vás