Pomocnice před, v průběhu, i po období těhotenství

30.08.2019

Kdo měl možnost vyzkoušet a zažít komfort a dobrý pocit, který přináší anionová hygienická vložka se stříbrem od firmy Aunity, už se jí nechce vzdát.

Co dělá Aunity hygienickou vložku tak kouzelnou ?

V první řadě pro ty, pro které je pojem anionová vložka zatím neznámou, prozradíme, že je to vložka, která uvolňuje aniony kyslíku. Ve vložce je ve formě nanočástic turmalín, drahokam s velmi zajímavými schopnostmi. Díky jeho přítomnosti se z vložky uvolňují aniony kyslíku. Navíc má Aunity hygienická vložka do první vrstvy vložené nanostříbro, jeho protizánětlivé a antibakteriální vlastnosti jsou dnes již všeobecně známé. Je vyrobena z BIO-materiálu, její povrch nedráždí, protože není bělený chlórem (chlórovým vápnem). Naopak , kde je stříbro a dostatek anionů, prostředí je přirozeně čisté. Vložka dýchá, protože neobsahuje polytylénové fólie.  Absorční schopnost je nadprůměrná. 

Prevence je nejlepší cestou

Ale podívejme se hlavně na to, jak nám aniony se stříbrem mohou být užitečné a proč nás jedna intimka denně umí ochránit. 

Dnes často se vyskytující diskomfort a nerovnováhy v uro-genitální oblasti umí řádně znepříjemnit život. Zažila to téměř každá žena alespoň jednou v životě. Právě anionová vložka se stříbrem je známá tím, že dokáže být velkou pomocnicí při vysvobození z kolotoče mykóz. Aniony kyslíku, které se z ní uvolňují a dostanou se do těla, příznivě ovlivní acidobazickou rovnováhu, hormonální rovnováhu, jsou palivem pro červené krvinky, urychlují hojení a mají protizánětlivé účinky. 

Používáním intimních anionových vložek v průběhu těhotenství Vám zajistí rovnováhu v mikroflóře v porodních cestách

Je to preventivní opatření před tím, aby přemnožená Candida (která je průvodcem kandiózy) neohrozila děťátko přicházející na svět. Fakt, že stříbro společně s aniony mají protizánětlivý účinek a urychlují hojení, můžeme využítít hned dvěma způsoby.Pokud je při porodu nutný nástřih hráze, šití po něm se o mnoho rychleji zahojí, pokud žena po porodu použije anionovou vložku (v tomto případě noční), která zároveń dohlédne na to, aby se nerozvinul zánět v okolí šití.

I přikládání anionových vložek na bradavky, hlavně prvních fázích kojení, kdy jsou bradavky náchylné na vytvoření ragád (trhlinek), je dobrým tipem, protože trhlinky se vlivem anionů rychleji hojí a zajistí protizánětlivé prostředí, což je opět prevencí před mastitidou.

Intimka je velkým pomocníkem i u miminek s plenkovými dermatitidami. Stačí vložit do plenky jednu slipovou vložku na zmírnění zánětu, čímž se miminku uleví. Aunity ANION splňuje všechny předpoklady, aby byla pomocnicí s tak širokou paletou využití, protože je vyrobená z bio-materiálu, je bez jakékoliv přidané parfemace, což je nesmírně důležitý faktor. Používání parfémovaných hygienických potřeb, ať už vložek, vlhčených ubrousků nebo toaletního papíru bývá často zdrojem dermatitid, podráždění a diskomfortu.

Aunity ANION uvolní 5800-6500 anionů/cm3 a nová unikátní řada Aunity ANION LUXURY až 9500-10000/cm3, uvolňování anionů trvá 20 hodin z jednoho kusu vložky.

Pokud se u výběru anionové vložky chcete správně orientovat, tak na produkty tohoto německého výrobce se můžete stoprocentně spolehnout. Jejich kvalitu potvrzuje několik certifikátů kvality konkr. ISO, HALAL,FDA a dokonce i SGS (vedoucí společnost v oblasti inspekce,verifikace, testování a certifikace ve světě). Více na www.silverplus.cz