Podpořit zdraví děťátka můžete od první chvíle, kdy zjistíte, že vaše srdíčko tluče za dva.

19.03.2020

Stačí jenom pravidelně doplňovat prospěšné bakterie - probiotika, která se přirozeně vyskytují ve střevech a jsou nedílnou součástí naší mikrobioty. Kdo z nás by hledal souvislost mezi naším zdravím a stavem našich střev? Přitom střevní mikrobiota může ovlivnit naši každodenní pohodu.Střevní mikroflóru přirozeně osidlují obrovská množství rozmanitých kmenů mikroorganismů a dohromady váží neuvěřitelných jeden a půl kilogramu. Jejich hlavní funkcí je tvorba ochranné bariéry před toxiny a patogeny z vnějšího prostředí.
Střevní mikrobiom může ovlivňovat celá řada věcí. Jednou z nich je strava, ale také stres, psychická zátěž a nedostatečný pohyb.

Doplňte prospěšné bakterie a podpořte tak imunitní systém

Některé z těchto faktorů můžeme ovlivnit více, jiné méně a další vůbec. Jeden ze způsobů, jak příznivě ovlivnit stav mikrobioty a zároveň podpořit imunitní systém, je užívání probiotik - Biopron Pregna+, Biopron Baby+ a Biopron Kids+.

Biopron PREGNA+ je doplněk stravy s unikátní kombinací 4 probiotických kmenů a důležitých vitaminů. Je obohacený kyselinou listovou, která přispívá k normální funkci imunitního systému. Dále obsahuje vitaminy B1, B2 a kanadské brusinky. Suplementace vhodnými probiotiky může pomoci navrátit rovnováhu střevní mikroflóry v případě jejího narušení.

Biopron BABY+ je doplněk stravy s kombinací 2 probiotických kmenů a vitaminu D3. Suplementace probiotiky je doporučována pro podporu obnovy rovnováhy střevniho mikrobiomu. Narušená rovnováha přirozeného mikrobiomu může být příčinou průjmu, křečí či nadýmání. Navíc obohacen o vitamin D3, který přispívá ke správné funkci imunitního systému u dětí a podporuje normální růst a vývoj kostí.

Biopron Kids+ je doplněk stravy s unikátní kombinací 4 probiotických kmenů a důležitých vitaminů pro pohodu vašeho dítěte. Navíc je obohacený o vitaminy B6 a C, které jsou důležité pro podporu funkce imunitního systému.